Podzim na Kiss: Nová show a plno soutěží

kiss_radiaAUDIO UVNITŘRádia Kiss nepřichází do nové rozhlasové sezóny s prázdnou, některá studia plánují novinky v programu, novou odpolední show, chybět nemohou ani soutěže o atraktivní výhry.

V programu Kiss Proton hledejte od září řadu novinek, většina se týká zejména odpolední show Kisspárty, kterou moderují Mirek Hejda a Zbyněk Janíček.  Vicemistra světa v beatboxu Nasty, mimo jiné nová moderátorská posila televize Óčko, připravuje od 1. září soutěž Mixér, v níž předvede aktuální hit a úkolem posluchačů je poznat jej. Dvojici moderátorů doplní i postavička Borec Karel Hynek, tomu oba moderátoři pravidelně volají o radu, znát jej mohou diváci pořadu HBO Na stojáka.

Posily se dočkal též ranní blok Vejvoďákovo ráno, s Malou Markétou od nového školního roku chodí do studia její mladší bratr Tomáš, patří jim rubrika Děti z paneláku. Program rádia Kiss Proton obohatily ovšem další programové prvky, jmenujme Songy za trest, Jukebox s výhrou, dopolední Kdo s koho (posluchači vybírají, který z dvojice songů zazní na konci hodiny), ale i Music Story. Od září máte navíc větší šanci vyhrát v soutěži Tajemný zvuk, jackpot se ztenčuje pomaleji – za každý nesprávný tip strhává stanice 2 tisíc korun. Pravidla zůstávají stejná.

SELF-PROMOTION: BEATBOX V KISSPÁRTY

Kiss Morava přichystala pro své posluchače hlavní novinku v podobě zbrusu nové odpolední show, „revoluce“ se má začít právě dnes v pondělí 6. září úderem 13. hodiny. Podle slov moderátorů se má jednat o něco, „co jsme tu ještě neměli„. Průvodci odpolední show budou „dva nejpraštěnější spíkři Renda a Kuba“ (aneb René Kuboš a Jakub Karch). Už v prvním týdnu se bude ve vysílání hrát o dovolenou u moře. Předchozím programem Odpolední soda 13-16 provázela Markéta Kovalová, která již podle webu není součástí moderátorského týmu Kiss Morava. V éteru je rovněž slyšet i tajemný teaser.

TEASER: CHCEŠ VIDĚT ÚPLNĚ ZADARA?

Do třetice zmiňme Kiss Jižní Čechy, od 6. září totiž právě na této stanici můžete vyhrát jeden z mobilů. Pravidelným posluchačům nebudou pravidla neznámá, v průběhu vysílání moderátoři postupně odhalí jednu číslici z mobilního telefonu, kdo se na něj dovolá jako první a řekne větu „Poslouchám rádio Kiss Jižní Čechy, dej mi mobil„, vyhrává. Soutěží se v termínu 6. až 17. září v časech 8-17. vždy ve všední dny, ve hře je 10 mobilů.

TEASER: ROZDÁVÁME MOBILY NA KISS JČ

Práci snů nabízí od 6. září Kiss Hády, posluchači se registrují pomocí SMS ve tvaru: HADY (mezera) PRÁCE (mezera) JMÉNO, ADRESA na číslo 900 09 06 (cena SMS je 6 Kč). O „mzdu“ 500 Kč za hodinu se hraje ve všední dny v čase 9-17. Posluchači musí pozorně poslouchat vysílání a odpovědět na otázku vztahující se právě k vysílání rádia Kiss Hády. Podrobná pravidla hledejte na webu stanice.

SELF-PROMOTION: PRÁCE SNŮ NA KISS HÁDY

Zmiňme i Kiss Publikum, celá třída může vyrazit zdarma do aquaparku. Zúčastnit se mohou žáci, kterým je do 14 let, ti mají natočit video, v němž padne slogan „I my jsme Kiss Publikum„. Výtvory zasílejte na email program@kisspublikum.cz nebo na Facebook profil Kiss Publikum. Všechna Kiss Rádia i nadále o víkendu upoutávají sloganem „Rytmus – jukebox – zábava„, hlavní náplní se stávají posluchačské písničky na přání. Od září se připojuje také Kiss Delta, která na novinku poutá na profilu na Facebooku.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .