Pobyty, pronájmy aut a primátor v Expresradiu

expres_vikendAUDIO UVNITŘ – Expresradio rozjelo v pondělí hru o víkendové pobyty a pronájmy aut s plnou nádrží. Za moderátorský mikrofon usedne v pátek primátor hlavního města ČR Pavel Bém.

Během celého května a června budete moci na Expresradiu vyhrávat víkendové pronájmy aut, k tomu plnou nádrž benzínu a jeden z devíti víkendových pobytů. Soutěž probíhá jak ve vysílání Expresradia, tak na Facebooku. Moderátorka ranního vysílání Veronika Kokešová vyhlásí čas (případně programový blok), v němž výherní song zazní, informaci zopakují i moderátoři během dne. Po jeho zaznění je úkolem napsat název písně a jméno interpreta na soutez@expresradio.cz a být mezi prvními třemi, jenž postupují do pátečního losování.

SELF-PROMOTION: VÍKENDOVÉ VÝHRY EXPRESRADIA

Na Facebooku (profil Expresradia) bude v předstihu umístěn text s informací v jakém čase výherní song zazní, bude se jednat o jinou píseň než v případě soutěže ve vysílání. Příklad zadání otázky: „Napište název druhého songu ve vysílací hodině 12-13„. I zde postupují do slosování první tři došlé odpovědi ve vláknu. V pátek se tedy losuje ze všech 30 postupivších.

Už tento pátek 7. května se na Expresradiu koná další „Expres ranní hostování„, jedná se program, v němž host dvě hodiny moderuje, jednu hodinu je pak zpovídán formou klasického rozhovoru. Hostem Veroniky Koko Kokešové bude pražský primátor Pavel Bém, za moderátorským pultem jej uslyšíte od 8:00 do 10:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .