Platí stále „Co Čech, to muzikant“?

blanik_mrakyAUDIO UVNITŘRádio Blaník nasadil do vysílání novou soutěž, v níž posluchači zpívají své oblíbené písničky. O víkendu se navíc vyhrává nové CD kapely Chinaski.

Posluchači Rádia Blaník se nyní mohou stát pěveckou hvězdou „blanického“ éteru. „My Češi jsme dali světu mnoho slavných jmen. Co nás ale proslavilo ze všeho nejvíc? Byly to české písničky! Ne nadarmo se říkalo, ‚Co Čech, to muzikant‘. Ukažme si, že to platí i dnes,“ promuje Rádio Blaník nový prvek programu ve svém vysílání. Přihlásit se mohou všichni a to na číslo 603 118 118. Možností je několik, buď můžete zazpívat rovnou na záznamník, nebo se dostat do živého vysílání, v tom případě nahlásíte jméno, adresu a název songu. Zpívat nemusí jen jedinci, ale třeba i kolegové v práci. „Zazpívejte nám a možná na tom vyděláte,“ uvádí Rádio Blaník na závěr self-promotion.

SELF-PROMOTION: CO ČECH, TO MUZIKANT NA RÁDIU BLANÍK

Tento víkend na Rádiu Blaník patří skupině Chinaski. Nové album „Není na co čekat“ obsahuje 13 zbrusu nových skladeb a vychází 20. září, ale na Rádiu Blaník jej můžete vyhrát už tento víkend. Jakmile uslyšíte ve víkendovém vysílání jakoukoli píseň od skupiny Chinaski, volejte na bezplatnou linku 800 109 109. Hostem bude navíc po celý víkend frontman skupiny Michal Malátný. Řeč přijde samozřejmě i na nové album.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .