Pět neděl v balonu s Radiem Černá Hora

cernahora_balon

Radio Černá Hora nabízí svým posluchačům možnost vyhrát letenku pro dvě osoby k letu horkovzdušným balonem. Akce probíhá do konce července.

Pomocí registrační SMS mohou posluchači Radia Černá Hora vyhrát letenky pro dvě osoby, v horkovzdušném balonu může absolvovat let ten soutěžící, který bude znát správnou odpověď a bude mít trochu štěstí. Pomocí registrační SMS ve tvaru CERNAHORA (mezera) ODPOVĚĎ (mezera) JMÉNO (mezera) MĚSTO odeslané na číslo 900 06 06 (cena SMS je 6 Kč) se posluchači dostanou do soutěže.

SELF-PROMOTION: PĚT NEDĚL V BALONU

Otázku položí Radio Černá Hora ve svém vysílání nebo na internetu na www.cernahora.cz. Každou neděli zavolá moderátor jednomu ze soutěžících, v přímém vysílání se hráč stane součástí fiktivního letu a musí uhádnout tři lokality v regionu dle indicií moderátora. Cena letenek je 9 800 Kč.

Radio Černá Hora stále ve vysílání rozdává vstupenky na četné akce tematicky spojené pod hlavičku Víc muziky Tour 2011. Nejbližší akcí jsou Tři sestry Pohoří (16. července). Kompletní přehled hledejte na webu Radia Černá Hora.

cernahora_balon_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .