Od pondělí naděluje pražské Dance Radio

dance_jezuchaPondělí 6. prosince přináší na vlny pražského Dance Radia soutěž „Sejmi Ježuchovy koule„.

Celkem jednatřicet dárků v celkové hodnotě 100 tisíc korun rozdává od pondělí 6. prosince Dance Radio. Soutěž s názvem „Sejmi Ježuchovy koule“ probíhá až do 22. prosince, každý den se budou moci zúčastnit minimálně dva posluchači. Případní účastníci soutěže se hlásí pomocí SMS ve tvaru DANCE (mezera) VANOCE (mezera) JMÉNO, PŘÍJMENÍ A MĚSTO, kterou odesílají na telefonní číslo 7033 (cena SMS je 15 Kč).

DOPORUČUJEME: Ranní show Dance Radia se proměnila

Moderátoři Dance Radia během dne zavolají jednomu z registrovaných účastníků, ten se musí ohlásit do čtyř zazvonění telefonu výherním heslem „Ježuch je tady„. Následně vybírají posluchači jedno z čísel 1-31. Pokud hráč řekne jedno z čísel, které již padlo, nezískává nic. Soutěží se o víkendový pobyt, dámské hodinky, pánský balíček a další. Více informací na webu Dance Radia.

Dance Radio pořádá po šesté velkolepou silvestrovskou zábavu. Po 20. hodině se začíná večer plný taneční hudby, tombol a celovečerního rautu. Programem vás provedou moderátoři Dance Radia – Luboš Novák a Radka Stratilová. Na konci listopadu byl zahájen předprodej na vstupenky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .