Od ledna budou na Blaníku „Slavné desky hezky česky

blanik_mrakyRádio Blaník uvede v roce 2011 několik novinek, hned první z nich je nový pořad „Slavné desky hezky česky„. A jelikož je 3. ledna první pondělí v měsíci, hraje Rádio Blaník celý den výhradně české písničky.

Posluchači Rádia Blaník naladit ve všední dny v 12:00 nový pořad Slavné desky – hezky česky. Program zahraje celou řadu slavných písniček: „Pokaždé poznáte nejen jejich původní verzi, ale také nám můžete sami pomoct najít tu českou,“ uvedlo Rádio Blaník ve svém vysílání. Bohatý hudební archiv se poprvé otevře v úterý 4. ledna.

Pondělí 3. ledna  je zároveň prvním pondělím v měsíci, a proto hraje Rádio Blaník celý den výhradně české písničky. Od půlnoci do půlnoci zazní na vlnách Rádia Blaník nejlepší české melodie za posledních 50 let.

Rok 2010 přinesl na Rádiu Blaník několik změn a úspěchů, už po jedenácté se s posluchači setkalo Rádio Blaník na tradičním narozeninovém koncertu na Konopišti, kde bylo pokřtěno nové album Hezky česky. Stanice rozdala peníze ve hře Šťastné narozeniny, luxusní dovolené a truhly plné čokolády. Novinkou byl původní Rodinný kalendář Rádia Blaník v nákladu 50 tisíc kusů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: