Novým šéfem vysílání Frekvence 1 je Jan Zrzavý

zrzavy_maleAUDIO A FOTO UVNITŘJan Zrzavý od července šéfuje vysílání, Frekvence 1 navíc získala posilu v podobě nové půvabné rosničky.

Na pozici šéfa vysílání Frekvence 1 nastupuje od července Jan Zrzavý. Absolvent JAMU (1996) a bývalý člen Divadla Husa na provázku přichází z brněnského studia Rádia HEY, kde působil od roku 2003. Zde se věnoval grafice, produkci a vysílání. V uplynulém roce navíc vedl celou pobočku. Na postu nahrazuje Jakuba Wajshajtla, ten zároveň v minulosti působil coby moderátor ranního proudu.

dscf7063-kopie

Jan Zrzavý, zdroj: Lagardere Active ČR, pro zvětšení klikněte myší

Do moderátorského týmu Frekvence 1 přibyla i nová členka moderátorského týmu, Česká Miss World 2010 Veronika Machová provází posluchače víkendovým počasím už od 17. července. Nová rosnička svůj post získala díky výhře moderátorského kurzu. K nové práci Veronika Machová uvedla: „Nějaké obavy určitě jsou, ale kurz mi dodal určitou jistotu a sebevědomí. Navíc,  všichni kolegové z rádia jsou moc milí a věřím, že mi v začátcích pomůžou.“

dsc_2709 Veronika Machová, zdroj: Lagardere Active ČR, pro zvětšení klikněte myší

SELF-PROMOTION: LÉTO 2010 NA JEDNIČKU

Rádio Frekvence 1 nasadilo v létě sezónní self-promotion, v níž prezentuje moderátory hlavní programu vysílání. Upraveny byly i staniční zpívané jingly, nyní kompletně se sloganem „Vaše rádio na jedničku“ místo původního „Víc pro všechny„. Za mediální podpory proběhla Aviatická pouť, připravuje se i spolupráce s festivalem Stodola. Frekvence 1 podporuje navíc akce konané v Acrobat parku Aleše Valenty.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .