Nejen vánoční novinky na Rádiu Bonton

bonton_vanocePROGRAM UVNITŘ – Celý prosinec rozdává Rádio Bonton dárky v podobě knížek, CD a vstupenek na hudební akce. Navíc dochází v programu ke změnám ve vysílání.

Během prosince se na Rádiu Bonton hraje hned ve dvou velkých soutěžích. Adventní kalendář inspiroval první z nich, posluchači ovšem místo čokolády vyhrávají knihy z knihkupectví Luxor. Účastníci se do soutěže registrují pomocí SMS ve tvaru B (mezera) SOUTEZ (mezera) A/B a odesílají na číslo 900 11 07 (cena SMS je 7 Kč), přičemž A nebo B značí odpověď na registrační otázku, kterou najdete na webu Rádia Bonton.

K TÉMATU: Hudební kvíz a šéfkuchař na Bontonu

Další soutěž Rádia Bonton nabízí hru s hudební tematikou, vyhrávají se CD interpretů jako Pink, James Blunt, Take That, Hurts či Duffy. Jakmile zazní song od výherního interpreta, CD získá ten, kdo se jako třetí v pořadí dovolá na číslo 257 400 777. Rádio Bonton je rovněž mediální partnerem několika akcí, za všechny zmiňme koncerty MIG 21 (8. a 9.12. v Lucerna Music Baru) či IMT Smile (13.12. v Incheba Expo Areně).

PSALI JSME: Rádio Bonton je „parťák do města

Ve středu 1. prosince prošlo programové schéma Rádia Bonton několika úpravami, zároveň se proměnila délka vysílacích bloků. Petr Šimek se z odpoledne stěhuje na ranní blok 6-10, který se zároveň prodloužil o hodinu. David Salomon přechází na pozici ranního zprávaře. Michal Klein zůstává prakticky ve stejném čase 10-14, odpolední proud získal novou posilu v podobě Evy Fraňkové (14-17), ta přechází z Expresradia. Večerní proud obstarává Jannis Timiopulos (dříve víkendová odpoledne). Zprávařka Lenka Benešová přesídlila na víkendová odpoledne a v roli moderátorky.

bonton_programProgram Rádia Bonton od 1. prosince přináší několik změn v uspořádání bloků. Zdroj: RadioTV 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .