Na Kiss Proton vysílá nahá moderátorka

nahamoderatorkaperexFOTO UVNITŘ – Moderátorka Veronika Nágrová v pátečním odpoledním vysílání plzeňského rádia Kiss Proton prohlásila, že pokud ten den nepadne další výhra v podobě luxusního zájezdu k moři, bude v pondělí od 12:00 do 15:00 vysílat nahá.

Programový ředitel Kiss Proton Míra Hejda po tomto prohlášení zasáhl do naplánovaného programu a výherní písničky vyndal z vysílání. „Výhra skutečně měla padnout v pátek odpoledne. Tohle ale byla jedinečná výzva, kterou jsem nemohl nechat bez povšimnutí. To bych přeci našim posluchačům nemohl upřít,“ řekl programový ředitel rádia a doplnil, že výherní songy přesunul na pondělní hanbatou vysílací frekvenci Veroniky.

Veronika Nágrová vzala celou choulostivou situaci s nadhledem a své slovo dodržela. V pondělí skutečně do studia dorazila  bez oblečení a způsobila tak totální kolaps webu rádia. Webkamera rádia přestala fungovat už po patnácti minutách jejího vysílání. „Je to krásná recese, kterou přináší živé vysílání – řeknete nevinou větu, kterou už nemůžete vzít zpět. Pak stačí mít kolem sebe „opravdové kamarády“ (smích) a rozjede se takový kolotoč“ říká Veronika Nágrová.

nahamoderatorka1

nahamoderatorka2

nahamoderatorka3

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: