Na Dvojku ČRo se vrací „Jak to vidí?“

dvojka_cro_ilustraceNa četná přání posluchačů se vrací do vysílání ranní půlhodinka Jak to vidí?, s novou podobu pořadu se posluchači nespokojili.

Druhý program Českého rozhlasu prošel 31. ledna výraznou změnou, nově se používá označení ČRo Dvojka (místo dosavadního ČRo 2 – Praha). Posluchači si šéfredaktoru Jaromíru Ostrému stěžovali, že přišli o pravidelný pořad Jak to vidí?. Tento pořad s příchodem nového schématu ovšem neskončil, dočkal se prodloužení a přesunu na 16. hodinu pod názvem Čaj pro dva aneb Jak to vidíte?. V čase 8.30-9.00 přicházeli nově do studia zahraniční zpravodajové, po deváté hodině nadále glosují nejen významné dámy své životní zážitky.

DOPORUČUJEME: ČRo 2 – Praha projde v únoru změnou, nová „Dvojka” bude více kontaktní

Na vlny Dvojky ČRo se tedy po jednom týdnu opět vrací původní pořad Jak to vidí? se známými glosátory v čase 8.30. Každé pondělí například posluchači nepřijdou o oblíbeného Ivana Hoffmana, moderovat bude tento blok Vladimír Kroc. Důvodem navrácení pořadu je „vyhodnocení připomínek“ posluchačů.

ZVUKOVÁ ANONCE: Návrat programU Jak to vidí?

Připomeňme, že 31. ledna představila Dvojka ČRo nové programové schéma postavené na kontaktních pořadech. Součástí změn je větší dynamika vysílání, nový staniční hlas (herec Václav Postránecký) a nová zvuková grafika. Reakce posluchačů na tyto změny jsou zatím velmi různorodě.

dvojka_cro_zima_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .