Na Blaníku se stále mlsá čokoláda

blanik_podzimAUDIO UVNITŘ – Posluchači Rádia Blaník stále mohou soutěžit o speciální dárek v podobě truhly plné čokolády. Pokračují rovněž podzimní venkovní akce.

Až do pátku 15. října se na vlnách Rádia Blaník soutěží o truhlu plnou čokolády Figaro. Soutěžní koncept je spojen s pořadem Ś Čechem po Čechách, v němž ve všední dny po 10. hodině provází Vladimír Čech krásami českých míst. Každý výherce získá truhlu plnou čokolády v hodně 2 tisíc korun a společenskou hru S Čechem po Čechách. Dalších 10 lidí, kteří zašlou správnou odpověď, získávají cestovatelské pexeso. Za prvních pět dní soutěže se přihlásilo na 5 tisíc posluchačů. Více informací ve vysílání.

SELF-PROMOTION: TRUHLA PLNÁ ČOKOLÁDY

Kromě soutěže Co Čech, to muzikant, pokračují podzimní drakiády Rádia Blaník. Chybět ovšem nesmí ani lampionové průvody, které se letos na těchto akcích konají vůbec poprvé. Už tuto sobotu vystoupí Jarda Hypochondr na letišti táborského Aeroklubu u Čápova dvora (start drakiády ve 14:00), v rámci lampionového průvodu vystoupí Josef Vágner a to ve Spáleném Poříčí na náměstí Svobody úderem 18:00. Kompletní přehled akcí hledejte na webu Rádia Blaník, kde jsou ke zhlédnutí fotografie z předchozích akcí.

K TÉMATU: Platí stále “Co Čech, to muzikant”?

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .