Megakoncert Rádia Čas se blíží

cas_megakoncertDnes mají posluchači Rádia Čas poslední možnost zakoupit vstupenky na zlínský Megakoncert pro všechny bezva lidi Rádia Čas. Na koho se nedostane, nemusí smutnit.

Rádio Čas ani letos nevynechá Megakoncert pro všechny bezva lidi. Už v pátek 3. prosince od 17:00 se ve Zlín v hale Euronics koná první z nich, na akci vystoupí například Helena Vondráčková, Jakub Smolík, Turbo, Jaroslav Uhlíř a další. Vstupenky lze zakoupit už jen ve čtvrtek do 13:00. Druhý Megakoncert se koná v sobotu 4. prosince v 17:00 v ostravské ČEZ Aréně, zde vystoupí Lucie Bílá, Michal David, Martin Chodúr, Ilona Csáková, Jakub Smolík a další. Lístky na ostravský koncert jsou vyprodané.

PSALI JSME: Jediný kmitočet získalo Rádio Čas Jižní Morava

Ti posluchači, na něž se nedostalo s lístky, nemusí zoufat. Oba koncerty mohou poslouchat v přímém přenosu na vlnách Rádia Čas nebo na webu Rádia Čas, kde bude zároveň k dispozici videostream. V neděli navíc Rádio Čas odvysílá speciální vydání pořadu Časkavárna. V pravé poledne uslyší posluchači rozhovory s hosty, kteří na Megakoncertu vystoupili. Bude se navíc hrát o 2CD a DVD Michal David 50 a 2CD Michal David 50 Mejdan roku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .