Léto s pěnou na ČRo Region Vysočina

region_jihlavaLetní měsíce přináší do vysílání ČRo Region Vysočina hru Léto s pěnou 2010, nechybí ani pravidelné soutěže a rubriky.

Český rozhlas Region rozdává od poloviny července čtyřicet piv značky Rebel a k tomu multifunkční ponožky. Chcete-li i vy vyhrát, piště SMS na číslo 603 897 111 s názvem obce, kde bydlíte. Budete-li mít štěstí a potkáte rozhlasovou hlídku, výhra je vaše. Více informací hledejte na webu ČRo Region Vysočina, vyhodnocení probíhá po páté hodině odpolední.

NOVINY: ČESKÝ ROZHLAS REGION (VYSOČINA)

V letním vysílání ČRo Region nechybí tradiční soutěže jako Hvězda na víkend o CD českých interpretů (sobota 6-9, 14-17 a neděle 7-9,14-17). Pokračují Toulky Vysočinou či Ranní rychlovka (všední dny v 8:35). Díky Novinám ČRo Region vyhraje jeden z posluchačů i zájezd do Itálie, úkol je poměrně zapeklitý, soutěžící přiřazují děti k jejich rodičům z řad moderátorů. Více informací na straně 10.

V létě míří ČRo Region k vám, přijede společně s nafukovacím skákacím hradem, stánky modrých balónků a sličných hostesek, soutěže pro nejmenší s Naďou Urbánkovou a Jardou Hypochondrem na pódiu. Už 20. a 21. srpna se konají městské slavnosti UNESCO v Třebíči, 27. srpna zažijete Den záchranářů v Jihlavě. Více informací zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .