Léto plné čtení a humoru na ČRo Olomouc

cro_olomoucČeský rozhlas Olomouc nachystal pro své posluchače na letní měsíce skutečně pestrou nabídku nejen rozhlasového čtení, ale i humoru a dalších programů.

Každé všední odpoledne věnuje ČRo Olomouc sérii letních četeb na pokračování, číst se bude v 15:05 a těšit se můžete na cestopisy, pohádky, romány i memoáry. Připraveny jsou skutečné perly – Pohádky Vlasty Buriana pouze pro dospělé (12.7. – 23.7.), Alexandr Dumas ml. – Dáma s kaméliemi (26.7 – 6.8.) a jiné. A to stále není vše, od 5. července vysílá ČRo Olomouc rubriku Životopisy a to ve všední dny v 9:18.

Navrch přidává ČRo Olomouc Léto s fantazií, prázdninové úterní večery patří adaptacím slavných dobrodružných románů v podání předních českých herců, startuje se úderem 21:00. 13. července odvysílá rozhlas Dva roky prázdnin, o týden později Tajemný hrad v Karpatech, cyklus uzavře Vynález zkázy.

Každou neděli od 11. července až do 22. srpna 2010 vždy v 15:05 odvysílá ČRo Olomouc v rámci Letního početníčka cestopis Vítězslava Dostála: Panamericana, má láska. Repríza je naplánována na pondělí po 19. hodině. Dramatizovanou četbu na pokračování nabízí ČRo Olomouc i v neděli v 20:30 (repríza ve středu v 19:02), tato četba líčí životní osudy léčitele Vincenze Priessnitze, zakladatele novodobé vodoléčby. Účinkují například František Němec, Nina Divíšková, Jan Kačer, Lubor Tokoš a další. Více informací hledejte na www.rozhlas.cz/olomouc.

LÉTO S ČESKÝM ROZHLASEM:
ČRo Pardubice v létě rozkvete

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .