Letní soutěžení a akce na Kiss rádiích

kissletoAUDIO UVNITŘ – Přinášíme vám informace o letním soutěžení na Kiss rádiích, jet můžete například k moři.

Už od pondělí 5. července se na rádiu Kiss Delta hraje o letecký zájezd k moři pro dvě osoby. Tradiční letní soutěž Za tři songy k moři končí v pátek 3. září a hraje se celý den od 6:00 do 18:00. Úkol je velmi jednoduchý, každý týden mění Kiss Delta tři výherní songy. Dovolá-li se soutěžící po odehrání těchto tří songů (ve stejném pořadí jako je uvedeno na webu) jako sedmý na číslo 326 720 010, vyhrává. Za dva songy jdoucí ve správném pořadí získá sedmý volající dárek (DVD, CD, vstupenky).

Kiss Proton promuje hned několik akcí. Každý všední den od 15:00 do 18:00 se v pořadu Kisspárty hraje o lístky na pražský koncert Pink, který se koná 20. července. Celé léto se navíc rozdávají hektolitry piva, ve čtvrtek a pátek se hraje na nádvoří plzeňského pivovaru, u vstupu na vás čekají Kisspatrolky se soutěžním kuponem. Ten vyplníte a v pátečním Vejvoďákovu ránu se dozvíte výherce. Festival Léto v Prazdroji běží celé prázdniny (ve čtvrtek 19:30, vstup je zdarma). I ve vysílání Kiss Proton můžete hrát v soutěži Za tři songy k moří. Více informací na webu, číslo zní 377 22 55 56.

SELF-PROMOTION: Pustíme tě k vodě (Kiss Jižní Čechy)

K moři v rámci soutěže Pustíme tě k vodě můžete jet i s rádiem Kiss Jižní Čechy, od 12. července se hraje o 4 luxusní zájezdy. Od pondělí do pátku moderátoři odkrývají jednu věc, jež nesmí chybět v cestovním kufru, v pátek tak bude známo pět věcí. V pátečním vydání pořadu Double párty vyhraje ten, kdo prokáže znalost všech pěti věcí. Telefonní číslo je 38 55 10 999.

Obdobný program nasadila před časem i stanice Kiss Hády, zde se soutěž jmenuje Sbal se a leť. V soutěži je celkem 6 zájezdů a pravidla jsou stejná jako v soutěži Pustíme tě k vodě. Telefonní číslo je 541 42 88 33.

PSALI JSME: Kiss Rádia zítra rozdají KissVízo

Nezahálí ani Kiss Publikum. Letní víkendy jsou tu ve znamení Jukeboxu, tance a zábavy. Soutěží se o hudební CD, celou sobotu a neděli mohou naívc posluchači diktovat, co se má hrát a to na čísle 57 700 90 30. Od 25. června do 10. září se soutěží o zájezd za 30 tisíc korun. Stačí se vyfotit na koupališti, o vítěži rozhodnou návštěvníci webu. Více informací hledejte na webu. Zde se zároveň hledají „Nej ve městě„, rubrika běží ve vysílání od letošního roku.

Kiss Morava můžete zdarma zavítat na koncertu Olympic a Markéty Konvičkové, finalisty Česko Slovenské SuperStar, ten se koná 24. července. O minulém víkendu se konala Kissmise Open Air 2010 ve Frýdku Mýstku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .