Kiss Proton: Kupa soutěží, dárků a vysílání z trhů

kiss_proton_vanoceBohaté Vánoce vládnou na vlnách rádia Kiss Proton, kromě vánoční prémie hry Tajemný zvuk se konají off-air akce a rádio navíc vysílá živě z vánočních trhů v Plzni.

Soutěž Tajemný zvuk rádia Kiss Proton od dnešního dne, tedy čtvrtka 9. prosince, nabízí vždy speciální vánoční prémii 100 tisíc korun. O tuto prémii se hraje až do Štědrého dne každé ráno po 6., 7. a 8. hodině a také odpoledne po 16:45. Posluchači tak nemusí čekat na navýšení jackpotu. Aktuální Tajemný zvuk hledejte na webu Kiss Proton.

DOPORUČUJEME: Kiss Radia přináší další novinky

Pokračují ovšem též off-air akce rádia Kiss Proton. Do 19. prosince vysílají moderátoři z vánočních trhů v Plzni. Posluchači si tak mohou prohlédnout zákulisí vysílání, od kolemjdoucích dělí moderátory jen sklo. Navíc Kiss Proton ve spolupráci s GA Energo připravují i letos tradiční charitativní sbírku vánočních dárků pro děti z dětských domovů. Přání dětí jsou u Vánočního stromu právě na plzeňském Náměstí republiky, Kiss patrolky jsou k dispozici denně od 10:00 do 18:00 až do 19. prosince.

Na závěr dodejme, že další Kissparty live rádia Kiss Proton proběhne tentokrát v klubu Matrix Traffic Stříbro a to v sobotu 18. prosince.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .