Kiss 98 FM oslavilo 18 let, mění program a grafiku

kiss_praha_logoMinulý víkend oslavilo pražské rádio Kiss 98 FM plnoletost, tedy osmnácté narozeniny. Od pondělí 4. října přišla stanice se zbrusu novým programem a obměnou zvukového obalu.

Sobota a neděle (2. a 3. října) se nesly ve znamení oslav, právě v sobotu 2. října uběhlo 18 let od doby, kdy si posluchači mohli poprvé naladit stanici Kiss 98 FM. Celou sobotu přicházeli hosté do studia a v celou uvedla stanice speciální zprávy mapující významné události uplynulých let, večer byl zakončen narozeninovým koncertem. V neděli známé české a slovenské pěvecké hvězdy blahopřály stanici přímo ve vysílání. Od pondělí nasadilo rádio Kiss 98 FM kompletně nový program, součástí změn je upravená zvuková grafika.

Myslím, že naše rádio nemá v tuto chvíli žádný zásadní problém nebo slabé místo. Tyto změny byly plánované dlouhodobě a měli pouze posílit éter,“ říká ke proběhnutým změnám Jan Čadek, ředitel Kiss 98.

PSALI JSME: Kiss 98 slaví tento víkend plnoletost

Ranním průvodcem je nově Marcel Šůcha, show Ranní kartáč 6-9 navazuje na jeho bývalý podvečerní program Bez kravaty a bos (17-19), který končí. Ranní show staví na jeho neformálním projevu, tradiční soutěž Trezor doplňují rubriky Pravda a lež (trojice přesvědčivých tvrzení) a Pecka na konec (hity, co se běžně nehrají). Z moderátorského týmu odchází Milan Bílek, jehož nahrazuje Martin Hájek s programem Brunch Time 9-13. Dopolední průvodce nabízí hudební soutěž Double, Praha v akci, sportovní speciál či Pět hladových. V programu zůstává nezměněná jen Odpolední siesta s Petrem Ticháčkem. Večerním průvodcem je David Krédl (nově 17-21), v čase 18-20 je posunutý čas na posluchačská přání, večerní návštěvy se stěhují na 20-21.

V programu setrvá Discopříběh Michala Davida a Martina Hájka, beze změny pokračují víkendové speciály s Davidem Krédlem. Větší obměnou prošla zvuková grafika při zachování původního stylu. Nově zahrnuje zpívané oznámení o názvu programu. Změněn byl rovněž ženský zpívající hlas. „Zvukový obal jsme úmyslně spustili k termínu narozenin, abychom tímto krokem podpořili změnu. Nicméně dle mého názoru se drobná změna netýká soundu rádia, který zůstává stejný. Ten podle nás zůstává jasně vyprofilovaný a kvalitní,“ dodává ředitel Čadek. Od pondělí 11. října spouští Kiss 98 novou off-air kampaň, tu budou moci zhlédnout lidé v ulicích Prahy.

chyceni_v2Nová off-air kampaň má upoutat na novinky v programu Kiss 98. 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: