Impuls volí Slavíka, láká na Vánoce

impuls_snih_vanocePosluchači Rádia Impuls mohou stále volit nejoblíbenější píseň roku 2010. Stanice navíc uvedla tradiční webový speciál s tipy na dárky a dalšími zajímavostmi.

Rádio Impuls, mediální partner hudební ankety Český Slavík Mattoni, stále se svými posluchači vybírá nejoblíbenější českou píseň roku 2010. Hlasování končí v pátek 26. listopadu, vybírat mohou z trojice Petr Muk (A stejně tě ztrácím), David Deyl (Akorát) a Mandrage (Hledá se žena). Ukázky a více o možnostech hlasování najdete na webu Rádia Impuls.

PSALI JSME: Impuls osvěžil skladbu hodiny, chystá novinky

Na webu Rádia Impuls najdou posluchači několik předvánočních dárků. Speciální sekce vanoce.impuls.cz dává tipy na vánoční dárky, jednotlivé tipy jsou rozděleny na několik oddílů podle členů rodiny (máma, táta, sestra, bratr,…). Nechybí ani odpočítávání do Štědrého dne. 

Navíc už 17. prosince se ve hře „Haló, tady Impulsovi!“ rozdává Rádio Impuls rovný milion korun. Do soutěže se můžete zapojit přes registrační SMS ve tvaru IMPULSOVI  (mezera) PRIJMENI (mezera) MOBILNICISLO a odeslat na číslo 900 22 30 (cena 30 Kč). Více informací na webu Rádia Impuls. Soutěž je podpořena reklamní kampaní, kterou můžete vidět v tisku či billboardech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .