Impuls přistoupí k dílčím úpravám programu

impuls_novyweb_miniV pondělí 14. března dojde v programu Rádia Impuls k dílčím úpravám, ty nemají zásadně měnit charakter vysílání.  Moderovaný proud končí ve 20:00.

Odpolední moderované bloky projdou jistými změnami. Ivo Apfel bude moderovat o hodinu méně, aktuálně vysílá v čase 12-16, od 14. března jej posluchači naladí nově v čase 12-15. Dvouhodinová odpolední show Fanda a jeho česká banda, v níž pravidelně zní pouze české a slovenské songy, se tímto posouvá na čas 15-17. Fandu Matějíčka, Ivu Stříbrskou a Petra Vondrářka uslyší posluchači o hodinu dříve, než jak byli zvyklí.

K TÉMATU: Dům pro celou rodinu u Impulsových

Moderovaný proud končí místo ve 22:00 už ve 20:00. „Vracíme se k modelu z minulých let a od 20 hodin budeme vysílat pouze hudební proud,“ vysvětluje programový ředitel Impulsu Jiří Körber. „Vracíme se i k původnímu názvu Česká diskotéka,“ dodává pro RadioTV. Rádio Impuls ovšem těmito změnami nezmění charakter vysílání. Ve stejný den, tedy v pondělí 14. března spouští Rádio Impuls další kolo soutěže Haló, tady Impulsovi, v novém kole se rovněž bude hrát o rodinný dům v hodnotě 2,5 milionu korun.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .