Impuls má vlastní aplikaci pro iPhone a Android

impuls_iphonePosluchači Rádia Impuls si mohou své rádio nově naladit také prostřednictvím mobilních aplikací pro chytré telefony, aplikace jsou ke stažení zdarma.

Rádio Impuls včera představilou novou aplikaci pro mobilní telefony, nově si tak Rádio Impuls naladíte na iPhonech od Applu či telefonech s operačním systémem Android. Aplikace je ke stažení zcela zdarma v obchodech Apple App Store a Android Market. „Nechtěli jsme se spokojit s variantou, která by poskytovala pouze přehrávač Rádia Impuls. Jako první rozhlasová stanice v České republice nabízíme svým posluchačům v rámci aplikace i archiv pořadů včetně videozáznamů a kompletní zpravodajství z našeho serveru iRegiony.cz,“ vysvětluje Marek Suchý, ředitel on-line oddělení Rádia Impuls.

AKTUÁLNĚ: Rádio Impuls od října hraje o 15 aut

Při vývoji aplikace jsme kladli důraz na jednoduchost. Maximálně jsme využili možností ovládání tahem prstu v kombinaci s atraktivním designem. Aplikace bude snadno ovladatelná pro každého uživatele,“ dodává Suchý. Nová aplikace Rádia Impuls obsahuje též program stanice a seznam vysílačů. Přihlásit se jejím prostřednictvím lze také do soutěže Haló, tady Impulsovi. „Rádio Impuls, jakožto dlouhodobý lídr rozhlasového trhu, reflektuje nové komunikační trendy a vychází tak vstříc svým posluchačům, využívajících chytré telefony, jejichž zastoupení na trhu stále roste,“ říká Iva Stříbrská, PR manažerka Rádia Impuls.

UDÁLOST TÝDNE: Prix Bohemia Radio 2011 minulostí, uděleny též ceny za self-promotion

impuls_iphone_bannerNová aplikace pro telefony iPhone a Android.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .