Hitrádio Vysočina slaví 15 let, vrací Kachličku

vysocina_15letV sobotu 9. října slaví Hitrádio Vysočina 15 let, pro posluchači připravuje spoustu zajímavých akcí.

Oslava patnáctých narozenin Hitrádia Vysočina vypukne už dnes, v pátek 8. října 20101 v DKO Jihlava. Narozeninovou párty zpestří půlnoční ohňostroj přímo v sále, po celém DKO jsou nachystány atrakce zdarma, chybět nebudou bary s míchanými nápoji. O hudbu se postarají Petr Bende & Band, Ruda z Ostravy, Walda Gang, No Name a řada dalších.

ANONCE: OSLAVA 15. NAROZENIN

Vysílání Hitrádia Vysočina navštíví v následujících dnech několik zajímavých hostů, v pátek 8. října od 14:00 to bude populární slovenská kapela No Name. V příštím týdnu (11. až 14. října) přijdou do studia k Milanu Řežníčkovi po 14. hodině bývalí moderátoři Hitrádia Vysočina. V pondělí uslyšíte rozhovor s bývalým moderátorem ranní show Fugasem. Archiv rozhovorů najdete na webu stanice. Případné dotazy lze psát na adresu: reznicek@radiovysocina.cz.

TEASER: EDUARD KACHLIČKA SE VRACÍ

Dnes se v 13:15 vrací do vysílání Hitrádia Vysočina důchodce Eduard Kachlička, fiktivní postava v této rubrice volá lidem se snahou „vytočit“ je. Ve vysílání probíhal v minulých dnech teaser. Od pátku je tak tato rubrika ve všech Hitrádiích. Ve vysílání finišuje akce „Hit patnáctiletí„.

PSALI JSME: Hitrádio Vysočina hledá nej hit uplynulých 15let

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. beat

      Vsechna tato hitradia jsou na jedno brdo,z cehoz je me na b…í.Fajn radia,Hitradia,Blanici humus a odpad.Nejvice me drazdi u nekterych techto subjektu tkzv. umele moderovani.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .