Hitrádio Crystal se proměnilo v Hitrádio FM Crystal

radiotv22Ode dneška se bude Hitrádio Crystal nadále identifikovat jako Hitrádio FM Crystal. Změna se postupně promítne také do loga, internetové prezentace a dalších vizuálů rádia. Změnu názvu rozhlasové stanice schválila Rada pro televizní a rozhlasové vysílání na svém 6. zasedání, které se konalo 24. března.

Důvodem žádosti o přejmenování rádia je probíhající spolupráce severočeských Hitrádií, tedy Hitrádia FM Labe, Hitrádia FM Most a nově i Hitrádia FM Crystal. Vysílání těchto stanic připravuje společný redakční a zpravodajský tým, jehož posláním je vytvářet v souladu s licenčními podmínkami co nejkvalitnější program obsahově orientovaný na dění na severu Čech, konkrétně na Ústecku, Mostecku a Českolipsku. Jedná se především o rychlé a kvalitní zpravodajství z regionu a spolehlivé informace o dopravě i o významných kulturních a společenských akcích.

Pro společnou prezentaci při realizaci promotion akcí zasahujících celý tento region budou stanice do budoucna používat zastřešující označení Hitrádio FM Severní Čechy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .