Hitrádia se převléknou do nového kabátu

hitradio_aktualitaUKÁZKA UVNITŘ – Na Nový rok připravují Hitrádia pro své posluchače jedno milé překvapení, dojde ke kompletní obměně zvukového obalu.

Od 1. ledna 2011 naladí posluchači své Hitrádio v novém zvukovém obalu. Co je cílem těchto změn nám ozřejmil Michal Sroka, ředitel programové divize MMS: „Cílem této změny je zvýšení dynamiky vysílání a posílení pozitivní energie, kterou mají naše rádia posluchačům předávat.“ Ruku v ruce se změnou obalu jde nový slogan „Hity pro lepší náladu!„.

PSALI JSME: Děti vymýšlí pro Hitrádia pohádky

Nová zvuková grafika Hitrádií szachovává původní hudební logo stanice, přičemž získá nové aranžmá: „Obzvlášť hrdí jsme na nový vrchol každé vysílací hodiny, tedy znělku zpravodajství, dopravy, počasí a úvodní znělky pořadů,“ dodává ředitel Michal Sroka.

Za výrobou nového zvuku stojí renomovaná rakouská firma Foster Kent ve spolupráci se společností Audiotech (součást holdingu Media Bohemia). Tato rakouská společnost se podílela na tvorbě obalů například Radia Bayern 3, Radio Hamburg, Hitradio RTL nebo newyorské 1010 Wins. Staničním hlasem zůstává herec Jan Šťastný, vokály má na svědomí zpěvačka Dasha a Jan Maxián z kapely Nightwork. Michal Sroka na závěr dodává: „Práce na novém obalu trvaly téměř půl roku, vzhledem k potřebě zachovat lokalizaci jednotlivých stanic se de facto připravoval kompletní obal pro devět samostatných rádií.“

POSLECHNĚTE SI: DEMOSNÍMEK NOVÉHO ZVUKOVÉHO OBALU

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .