Hitrádia rozdávají benzin a přinesou svatbu

kate_williamPoukázky na benzin, kompletní pokrytí královské svatby a mnoho dalších aktivit chystají Hitrádia pro tento týden.

Páteční den se ve vysílání Hitrádií ponese ve znamení královské svatby prince Williama a jeho snoubenky Kate Middletonové. Velkolepou událost bude exkluzivně komentovat slovenský zpěvák s britskými kořeny Miroslav Žbirka. Kompletní informace najdete už nyní na webu www.hitradio.cz.

PSALI JSME: Web Hitradio.cz prošel modernizací

Nádrž benzinu zdarma od čerpací stanice OMV mohou vyhrávat posluchači Hitrádií až do pátku a to každý den. Jakmile zazní výherní signál, musíte se dovolat na studiovou linku vašeho Hitrádia. Dovoláte-li se jako první, získáte poukázku na benzin v hodnotě 1 500 Kč.

Na internetových stránkách Hitrádií najdete rovněž další neméně zajímavé soutěže a akce. Za všechny například Svátek lásky v oblacích s Hitrádiem Apollo. Pomocí SMS ve tvaru APOLLO (mezera) BALON (mezera) JMÉNO (mezera) ORIGINÁLNÍ VYZNÁNÍ zaslané na číslo 900 06 03 můžete vyhrát let balonem.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Martin Petera

      Ano, máte pravdu. Rádio Haná pořádá soutěž „Benzin je na Hané zdarma“ už čtvrtým rokem. Pravidla jsou trochu odlišná. Posluchači se pomocí SMS registrují, následně vyhlásí v rádiu jejich jméno a posluchači se musí do určitého času dovolat.

      Více jsme o tom psali: http://www.radiotv.cz/p_radio/a_radia/soutez-benzin-je-na-hane-zdarma-zahajena/.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .