Hey! míří na rock a sport, má i nový web

heyweb_noveAKTUALIZOVÁNO – Skupina Rádií Hey! uvedla na svět novou webovou prezentaci. Je centrální.

Už žádné dělení na českou a moravskou mutaci. Nové internetové stránky stírají rozdíly mezi oběma regionálními studii. U předchozího webu jste se nejprve dostali na rozcestník odkazující na 5 rádií. Nyní se při zadání adresy http://www.radiohey.cz/ dostanete na jedinou prezentaci.

Koncem letošního května dostala rádia nový logotyp, v létě obohatila program talk-show Interview s Lenny (čtvrtek 10:00). Počátkem podzimu přešla rádia ke sloganům: „Sport a rock – to můžeš!“ a „První sportovní rádio„. V programovém schématu se objevují právě pořady se sportovní tematikou – Sport Club (pondělí 19-20), Sport Backstage (středa 11-12) a Autohit (středa 19-20). Kromě toho je posluchačům servírováno v průběhu dne sportovní zpravodajství každých 30 minut.

Webové stránky nabízí v podstatě stejný obsah (tedy tradiční informace o programu, novinkách či moderátorech). Problém  může být však v orientaci u programového schématu, to není děleno na českou a moravskou sekci, někdy tak návštěvníkům činí problémy orientovat se.

Zatímco studio v Čechách začalo hrát rockovou hudbu, na Moravě Hey!vyměkla„, snaží se přilákat i další posluchače. Rádii Hey! jsme se zabývali i v seriálu recenzí „Volume doprava?„, konkrétně v rockovém díle.


AKTUALIZACE:

Jak nás včera upozornil jeden z našich čtenářů, starou webovou prezentaci najdete na adrese www.radiohej.cz. Právě zde je k vidění zmiňovaný rozcestník na 5 rádií a jejich internetová stránka.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .