Haná upravuje Tuner, přidává zpravodajství

hana_zariAUDIO UVNITŘRádio Haná nabilo svůj podzimní program skutečně k prasknutí, k zářijovým novinkám přidává další, přichází nový Tuner i nová zpravodajská relace Infoservis Extra.

Sobotní hudební pořad Tuner se změnil k nepoznání, z Rádia Haná na vlastní žádost definitivně odchází Mirek Pakr (bývalý moderátor Ranního jamu 5-9). Z diskotékového pořadu 80. a 90. let se stává Tuner CZ&SK, ve sto dvaceti minutách uslyšíte především nejlepší současnou českou a slovenskou tvorbu (i třeba ne tak často hranou), chybět nebude ani tvorba 80. a 90. let, rozhodně se však nejedná o normalizační hity od Michala Davida a dalších. Hudební proud je zpestřen rozhovory a informacemi o prodávaných albech a hraných skladbách.

SELF-PROMOTION: ZÁŘIJOVÉ NOVINKY RÁDIA HANÁ

Rádio Haná uvedlo novou večerní zpravodajskou relaci Infoservis Extra. Určena má být těm, kteří nestihli sledovat zprávy během celého dne. „Stručně a přehledně šest nejdůležitějších událostí dnešního dne každý podvečer v šest hodin,“ informuje self-promotion na hlavní zpravodajský souhrn dne Rádia Haná. Od podzimu se posluchačům dostávají též „Žhavé tipy na víkend„, od pátku do neděle se vždy v půl dozvědí o všech akcích regionu. Rádio Haná se nově charakterizuje mimo jiné sloganem „Vše na jednom místě„.

K TÉMATU: Úvod školního roku na Hané ve znamení soutěž

Už tento víkend bude vysílání Rádia Haná věnováno největším megahitům současnosti. Roman Pachta, staniční hudební expert, okomentuje velké současné hity a přidá zajímavosti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .