Gama Radio otevírá rockovou hospodu

gamaradiomaleVIDEO UVNITŘ – Benjamínek českého éteru Gama Radio otevře už v sobotu svou vlastní hospodu, rozšiřuje i další aktivity.

Přijďte všichni teď v sobotu 13. března na velký mejdan Gama Radia,“ zve stanice na svém webu. Všichni příznivci rockové hudby a Gama Radia jsou srdečně zváni. Rocková hospoda Gama Radia začíná v sobotu úderem sedmé hodiny večerní na Koupilišti ve Stalingrandské ulici v Mostě. Po celý večer je pro všechny návštěvníky připravena muzika, ale také zábava v podobě soutěží, karaoke a logicky jsou připraveny dárky.

Víkend bude však nabitý též na vlnách Gama Radia. Jeden z dalších tipů směřuje na nedělní poledne (14. března 2010 v 12:00).  Letos se stalo na vlnách Gama Rádia zvykem odehrát jednu kompletní desku. Na tuto neděli je připraveno album Appetite For Destruction (1987) od legendární skupiny Guns N‘ Roses.

Gama rádio 107,9 FM se navíc stalo mediálním partnerem FK Teplice. Přímo ve vysílání moderátoři pravidelně informují o novinkách a zajímavostech v klubu. Jednou z velkých novinek jsou živé vstupy přímo z utkání a to domácích i venkovních. „Jedná se o další přiblížení fanouškům, kteří nemohou za svými miláčky cestovat na venkovní střetnutí,“ informuje fotbalový klub na svém webu. Přímé vstupy jsou též zprostředkovávány z hokejových utkání Litvínova. Naladit jej můžete už dnes od 18.10 přímo z litvínovského ledu, kde hraje se předkolo play off, v němž se mezi sebou utkají hráči Litvínova a Slávie.


Jak bude vypadat sobotní Gama hospoda? Podívejte se, zdroj: Gama Radio.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. Jose

  Sice bych mohl říci, že se opičí po rádiu Beat s jeho Rockovou pípou. Ale neřeknu to. Je to bezva nápad. A držím Rádiu GAMA palce. Je druhým nejlepším rockovým rádiem, ihned po Beatu. Partnerství s FK Teplice, též kvituji jako správnou cestu Radia Gama.

 2. Jose

  Tak teď zrovna u mne GAMA velice těžce zabodovalo, cituji, doslova : …ty vole, volal Matěj, že je mu 9 let a že chce pustit PRODIGY ( http://www.theprodigy.com/ ) , tak mně, když bylo 9 let, tak jsem si zpíval, tak, chytila jsem na pasece, žížalu…“
  Konec citace. Tak to bylo dost dobrý. Představa, té Štrougalovi kozy, jak běhá po pasece a loví žížaly, mne rozchechtala asi na půl hodiny…Hned má člověk, po ránu, dobrou náladu… A je vidět, že máme dobrá rádia a dobré lidi, v nich…

  1. SETI72

   Je úžasný sledovat jak je hudební vkus dětí ovlivněn tím co doma poslouchají rodiče. Tak třeba u mého synovce se tohle projevuje velice výrazně, švagr mu jako ukolébavky hrál kytarové riffy, kluka by dnes ani nenapadlo aby poslouchal tuc-tuc a podobně. Narozdíl od jeho spolužáků ho to táhne přes hardrock do metalu. A to mu je 12 let.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: