Gama Rádio otevírá hospodu – plnou rocku a vlastního piva!

gamahospoda_logoFOTO UVNITŘ – Jak už od nás víte, Gama Rádio 107,9 FM pravidelně pořádá akce s názvem Rocková hospoda, tentokrát však otevírá svou vlastní.

První skutečná Gama hospoda otevírá v sobotu 17. července 2010 přesně ve 20:00. „Hospodu rocku“ najdete v mostecké Medúze. Slavnostní program zahájí moderátoři Gama Rádia 107,9 FM, k nim se během večera přidají karlovarští Yellow a zpěvačka Emili Zlata Kinská se skupinou. První zahajovací večer je bez vstupného, Gama Rádio tímto krokem pokračuje v oslavách jednoho roku od zahájení vysílání.

K TÉMATU: Gama rádio tu s námi bude přesně jeden ro(c)k

Projekt Gama hospoda vznikla podle Petra Petrika, jednatele Gama Rádia, na popud posluchačů, dodává: „Gama hospody realizujeme v různých místech Ústeckého kraje od jara tohoto roku a doufám, že v nich budeme pokračovat i na podzim. Kapacita hospody je zhruba 150 míst.“ Uvnitř se nachází malé pódium pro účinkující. Jedná se o společný projekt s www.4esa.cz.

Přidáváme jednu perličku na závěr. Gama hospoda bude čepovat vlastní speciál, Gamapivo je exkluzivním produktem, který pro Gama Rádio 107,9 FM vaří mostecký minipivovar Kahan. Gama Hospoda tak nabídne pivo točené (světlé i tmavé), nebude ovšem chybět ani lahvové pivo s etiketami a vařené podle speciální receptury pro Gama Rádio. Samozřejmostí jsou vlastní půllitry a tácky.

gama-hospoda-4

 gama-hospoda-7

 gama-hospoda-9

 Podívejte se do Gama Hospody už nyní. Pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: Gama Rádio

Podívejte se také na etiketu lahvového Gamapiva!

etiketa_gama2

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. jerabek

    Této stanici přeji hodně štěstí do budoucna.Je to jedna z mála stanic ,kterou v současnosti dokáži poslouchat hodně dlouhou dobu.Hrají výborně a to,že otevírají vlastní hospodu je jen dobře.Jen tak dál!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .