Frekvence 1 zavedla živé noční vysílání

jana_knizkovaSnaha vymezit se vůči konkurenci vedla Frekvenci 1 k zavedení živého nočního vysílání. V ranním programu pokračuje vánoční soutěžení.

V programu Frekvence 1 se od prosince objevuje živé vysílání od úterý do soboty v čase 00:00 – 03:00, noční průvodkyní je Jana Knížková, nová posila Frekvence 1. Důvodem je vymezení se vůči konkurenci a fakt, že rádio dosahuje v tomto pro něj zajímavé poslechovosti. Stanice promuje tento blok s důrazem na fakt, že „Frekvence 1 je jediné komerční rádio v této zemi, které po půlnoci vysílá živě.“ Noční program se sestává především z kontaktu s posluchači vždy na jedno dané téma. Již v listopadu obnovila Frekvence 1 po delším čase živě moderovaný program také o víkendu v čase 17:30 – 22:00. Průvodcem je opět Jana Knížková.

SELF-PROMOTION: ŽIVÁ NOC S FREKVENCÍ 1

V ranním vysílání 5-9 s Petrem Vágnerem pokračují vánoční soutěže, hraje se například o parfémy, pobyty v Krkonoších či fotoknihy. Tento týden se navíc soutěží na vlnách Frekvence 1 o DVD z edice Krásnější s Elle. Pokračuje též dlouhodobá soutěž Práce snů, v níž registrovaní soutěžící musí po celý den poslouchat vysílání a průběžně odpovídat na otázky moderátorů.

K TÉMATU: F1 obnovuje živé večerní víkendové vysílání

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .