Fajn Radio rozjelo „Vánoční nakládačku“

fajn_jezisekJežíšek Fajn Radia naděluje od pondělí 13. prosince, ve vysílání nechybí zimní servis a vánoční zvuková grafika.

Fajn Radio pokračuje v každoroční vánoční soutěži „Sejmi Ježíška eSeMeSkou“ aneb „Fajn vánoční nakládačka„, jakmile uslyšíte výherní signál (Ježíšek), pošlete SMS ve tvaru FAJN (mezera) JEZISEK (mezera) JMENO, MĚSTO na číslo 900 06 03 (cena SMS jsou 3 Kč). Až do Štědrého dne se soutěží o Apple iPady, mobily Nokia 5250 nebo snowboard.

SELF-PROMOTION: SEJMI JEŽÍŠKA eSeMeSkou

Každý den informuje Fajn Radio o situaci z českých hor v rámci sněhového servisu, ve vysílání uslyšíte tipy na nejlevější permanentky, nejkratší fronty na svazích a na nejlepší sjezdovky.

SELF-PROMOTION: UŽIJ SI ZIMU S FAJN RADIEM

Fajn Radio se zároveň převléklo do vánočního kabátu. V pondělí 4. října nasadila Fajn Radia zbrusu nový zvukový obal a novým staničním hlasem se stal Filip Švarc, herec, dabér a také bývalý moderátor Fajn Radia. Nový obal stanice samozřejmě zachovává, přidává však navíc nové zpívané jingly s vánoční tématikou, hlas patří vokalistce projektu Verona – Markétě Jakšlové.

K TÉMATU: Fajn Radia mění zvukový obal

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .