F1 obnovuje živé večerní víkendové vysílání

jana_knizkovaNa vlny celoplošné Frekvence 1 přichází nová moderátorská posila – Jana Knížková. Slýchat ji budete moci v pozdních víkendových hodinách. A porfolio webových rádií Frekvence 1 se rozšiřuje o další.

Frekvence 1 vrací do programu živě moderovaný program o víkendu v čase 17:30 – 22:00. Doposud tvořily náplň vysílání v tomto čase předtočené vstupy. Poslední říjnový víkend posílila moderátorský tým Jana Knížková, která donedávna působila na Hitrádiu Vysočina. Kromě víkendového večera ji budou moci posluchači slýchat příležitostně i ve všední dny, výjimečně totiž zaskočí za Dianu Kobzanovou v pořadu Styl (14-17). Tento zástup připadá stanici vhodnější než v případě mužského kolegu.

PSALI JSME: Od pondělí nabízí Frekvence 1 „Práci snů

Moderátorský tým Frekvence 1 na podzim přivítal do svých řad dalšího moderátora – Štěpána Sokola, ten má na starosti víkendové odpoledne 12-17 a na pozici vystřídal Karla Rychlého. Štěpán Sokol v minulosti působil například na Hitrádiu FM, Evropě 2 nebo nedávno na Rádiu Hey.

K TÉMATU: Frekvence 1 rozšiřuje portfolio webrádií

Frekvence 1 právě dnes spustilo další webové rádio. Tentokrát se věnuje výhradně jednomu jedinému interpretu – Karlu Gotovi. „Božšké rádio“ přináší 481 skladbu (36 CD) českého Slavíka. Stanice spustila webrádio (tedy kompletní diskografii) jako dárek k dnešním jmeninám mistra Karla Gotta. Frekvence 1 s mistrem dlouhodobě poskytuje rozhovory, ranní duo Těžkej Pokondr navíc denně nabízí ve své show telefonáty s mistrem (nevystupuje zde však sám Karel Gott, nýbrž v jeho roli slýcháme Miloše Pokorného coby imitátor).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: