Expresradio mění faceliftem zvukový obal

expres_letoUKÁZKA UVNITŘ – Dnešním dnem spouští pražské Expresradio obměněný zvukový obal, testování probíhalo už počátkem týdne.

Expresradio 90,3 FM prošlo kompletní obměnou jinglů už před dvěma lety, kdy české znělky vystřídaly ty anglické, přimčemž uveden byl i nový slogan „Nejlepší hudba ve městě„. Změnou prošly jednak jednotlivé jingly, ale též názvy rubriky a pořadů. „Jingle jsou teď progresivnější a více odpovídají současnému zvuku rádia. Jako staniční hlas už na Expresradiu dva roky působí Matěj Ruppert, ke kterému jsme přidali hlas slovenské zpěvačky Mishi. Líbí se nám atraktivita jejího projevu se zajímavým česko-slovenským přízvukem, skvěle tak doplňuje Matějův styl,“ říká programový ředitel Expresradia Filip Žemlička.

POSLECHNĚTE SI: NOVÝ FACELIFT EXPRESRADIA 90,3FM

Inovovaný zvuk Expresradia mají na svědomí staniční zvukaři Pepe Rams a Lukáš Turza. Podle svých slov je stanice jedinou v České republice, která využívá holandskou databázi zvuků. Skladba programu Expresradia zůstává od léta beze změn, ExpresRánem vás provází Marek Malík, dopolednem Veronika Koloušek, odpolednem potom Radek Honc, Jiří Štěpánek (resp. Veronika Kokešová).

PSALI JSME: Expresradio najelo na letní program bez Koko po ránu

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .