Evropa 2 vydala časopis ke svým 20. narozeninám

exxtra_evropy2Včera mohli čtenáři v deníku MF Dnes a Metro najít speciální přílohu, kterou vydala skupina Lagardére Active ČR k dvacátým narozeninám Evropy 2.

Speciální časopis Exxtra byl vydán k 20. narozeninám Evropy 2. Připomeňme, že poprvé se tato stanice ozvala v éteru 21. března 1990.  Titulní strana láká na dlouhodobě jeden z nejúspěšnějších projektů – Ranní show s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou. Leoš Mareš společně s Patrikem Hezuckým vypráví o počátcích a o případném dalším směřování této show: „Vypadá to, že na Evropě 2 budeme s Patrikem a Luckou vysílat navždy. Špatná zpráva pro všechny , co by si chtěli zavysílat – možná vaše děti, nebo vnuci,“ řekl s notnou dávkou nadsázky.

PŘEČTĚTE SI HISTORII: 20 let v českém éteru – poprvé s Evropou 2

Magazín vsází na zábavnou a poutavou formu. Přečíst si můžete vzpomínání Michela Fleischmanna, prezidenta stanice, ke slovu se dostal i Petr Vladyka, ředitel Evropy 2. Na spodní straně několikastránkového sešitu se prolíná stručná historie Evropy 2, přiloženy jsou též fotografie nejznámějších osobností, které stanicí prošli. Prostor je vyhrazen i Liboru Boučkovi a Pavlu Cejnarovi, moderátorům Evropy 2.

AKTUÁLNĚ: Tým Ligy mistrů Evropy 2 se rozroste

Časopis Exxtra byl přikládán zdarma. V případě, že jste jej nesehnali, můžete si jej stáhnout přímo na stránkách Evropy 2.

RÁDIOVÁ ANONCE: VYCHÁZÍ ČASOPIS EXXTRA K 20. VÝROČÍ EVROPY 2

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. _Ovi

    V časopise je na straně 7 trabant, „Služebák E2“. Pamatuji se, že někdy kolem roku 1991 běžela o E2 v Československé televizi (tuším ve Studiu Kontakt) reportáž a právě ten trabant, který byl umístěn na podstavci jako pomník, mi utkvěl v paměti. Je možné, že byl instalován místo tanku č. 23 na Smíchově. Pamětníci, můžete to potvrdit?
    http://oviradio.ic.cz/

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .