Tým Ligy mistrů Evropy 2 se rozroste

liga_mistruDOPLNĚNO, AUDIO UVNITŘ – Od dnešního dne (úterý 1. června 2010) přichází do týmu Evropy 2 dvě nové posily.

Liga mistrů je název dopoledního bloku Evropy 2, v němž se objevují největší hvězdy týmu této stanice. V současné době se tento blok sestává z Ranní show 6-9 (Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová) a Afterparty 9-12 (Libor Bouček, Agáta Hanychová). Od dnešního dne se blok rozšiřuje na prakticky celý den.

POSLECHNĚTE SI: TEASER, RUBRIKA S CHUCKEM NORRISEM

Do „hvězdného týmu“ Evropy 2 nově spadá i Chuck Norris, konkrétně rubrika přinášející pravidelné „hlášky“ mistra bojových umění. Do vysílání se dostává po celý den. Český hlas mu propůjčí Petr Pospíchal, tedy stejný dabér, který namluvil filmy a seriály s tímto hercem. Uveďme, že podobnou rubriku nasadilo před 14 dny také moravské Rádio Rubi (v Ranním expresu 6-9).

POSLECHNĚTE SI: CHUCK NORRIS I NA RÁDIU RUBI

Novou posilou je Iva Vavřínová, kterou znají diváci sportovního zpravodajství TV Nova. Ta před časem na vlastní žádost z TV Nova odešla, nadále bude působit na Nově Sport (Moto GP). Vyhrazen jí bude čas 12-15, v němž až dosud působil Martin Hovorka, ten se nyní přesouvá na víkendová dopoledne 6-12. Ve všedních dnech 15-18 pokračuje Pavel Cejnar, zároveň uzavírá blok „Liga mistrů“.

DOPLNĚNO:

Z týmu Evropy 2 odchází Lenka Vodná, která až dosud provázela víkendovým dopoledním blokem 6-12. Jirka Formánek zůstává i nadále ve víkendovém proudu Evropy 2. Rubriku s Chuckem Norrisem dnes uvedla i slovenský Europa 2, nejedná se však o přebírání české verze, vše je ve slovenštině a namluveno jiným hlasem.

lm_intro_2Kompletní sestava bloku Liga mistrů na Evropě 2

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .