Evropa 2 se chystá do Plzně

rannishow_logo

Roadshow Ranní Show Live míří tento pátek do Plzně, známé hvězdy z vln Evropy 2 s kapelou Nightwork se postarají o zábavný program.

Známý tým Ranní Show Live vyráží tento pátek 24. června do Plzně. Ranní Show tradičně zastupují Leoš Mareš, Lucie Šilhánová a Patrik Hezucký. Přípravy na poslední předprázninovou páteční noc chystá DJ Pavel Cejnar, příchozí uslyší mix hudby z Evropy 2. Západočeskou metropoli navštíví rovněž kapela Nightwork s hodinovým koncertem.

PSALI JSME: F1 paroduje soutěž Marešovo Ferrari

V rámci programu Ranní Show Live nebude chybět laserová show Evropy 2. Návštěvníci si navíc budou moci prohlédnout soutěžní Ferrari 360 Modena od moderátora Leoše Mareše, kdokoli se s ním bude moci vyfotit. Program startuje ve 20:00, akce se koná v TJ Lokomotiva. Další akce je naplánována na 2. září v Českých Budějovicích.

O MINULÉ AKCI: Šlehačková Ranní show Live E2 v Liberci

rannishow_plzen

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Ivo Rottenberg

    Nevím, proč se zabýváme tím, kdo, kde bude, když všichni mají jediného majitele, a to ještě v zahraničí, který Radě „určuje“ koho kam pustí. Je to jako sázení na ruletu. Tam se také sází na určitá čísla. Výsledkem však je zisk kasína!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .