Evropa 2 jede do Holkova, vybírá i nej klipy

ranni_show_liveEvropa 2 se svou Ranní show Live míří tento týden do Holkova. Na webu navíc rozjíždí soutěž „20 nej videoklipů E2„.

Další zastávkou narozeninové tour Ranní show Evropy 2 LIVE bude už tento pátek 25. června Holkov u Českých Budějovic. Za svými jihočeskými posluchači vyjíždí tradiční sestava – duo Leoš Mareš a Patrik Hezucký, její půvabná kolegyně Lucie Šilhánovou a chybět nebudou ani dva DJ – Pavel Cejnar a Ondra Vodný. Návštěvníky čekají soutěže, laserová show a především vystoupení taneční skupiny TBASS.

PSALI JSME: Evropa 2 vydala časopis ke svým 20. narozeninám

Na webu Evropy 2 zároveň probíhá akce 20×20 Evropy 2 vztahující se k 20. narozeninám stanice. V době od 20. června do 20. srpna letošního roku návštěvníci stránek www.evropa2.cz hlasují pro 20 videoklipů, které mají nejradějši. Celkem je na webu umístěno 400 videí (20 z každého roku vysílání Evropy 2). Každý návštěvník smí denně uskutečnit až 20 kliků (lze také hlasovat dvacetkrát pro jeden videoklip). Nejpřesnější tipující vyhrávají telefon Nexus One s platformou Google Android. Po skončení bude oznámeno pořadí 20 nejoblíbenějších videoklipů uplynulých 20 let.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. JJirka

    Hahaha, DJs… Hahahaha!!! Jeden, kterej ze sebe dělá šášu v pořadu o bydlení, a druhej, kterej má tu nehoráznou drzost o sobě tvrdit, že je nejenom moderátor, ale dokonce už i DJ… No to mi posol bulvu…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .