E2 spolupracuje s Nightwork

e2_na_maxximum1Rádio Evropa 2 zahájilo oficiální spolupráci s populární skupinou Nightwork. Společně v letošním roce vyrazí na živou roadshow Ranní Show Live.

Šest zastávek v českých a moravských městech absolvují společně rádio Evropa 2 a populární česká kapela Nightwork. Návštěvníci Ranní show Live se setkají s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým, Lucií Šilhánovou a DJ Pavlem Cejnarem. Na každé z akci pak Nightwork vystoupí s regulérní hodinovým koncertem. Všechny akce odstartuje prozatím utajovaný happening s názvem „Bobík“.

K TÉMATU: Na webu E2 je k vidění nový klip Nightwork

Přestože loňské akce přilákaly více než dvacet tisíc fanoušků Evropy 2, letošní tour bude pojata ještě velkolepěji, a to např. díky ojedinělé laserové show či supportu členů naší nejúspěšnější taneční skupiny T – Bass,“ uvedlo rádio Evropa 2. Kompletní informace jsou k dispozici na webu www.evropa2.cz, první Ranní Show Live startuje 10. června v Liberci a 24. června v Plzeni. Po prázdninách zavítá tým Evropy 2 do Českých Budějovic (2. 9.), Pardubic (30. 9.), Zlína (14. 10.) a Brna (18. 11.).

PSALI JSME: Nové streamy Evropy 2 nejen pro mladé

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .