E2 soutěží o lístky na zápas FC Viktoria

e2_na_maxximum1

Rádio Evropa 2 připravilo pro posluchače soutěž o vstupenky na fotbalový zápas FC Viktoria Plzeň vs. FC Barcelona, který se koná 1. listopadu 2011.

Právě teď si všichni fotbaloví fanoušci mohou s rádiem Evropa 2 splnit sen a získat vstupenky na zápas v pražském Edenu na utkání FC Viktoria Plzeň vs. FC Barcelona. Soutěž „Barcelona“ byla zahájena v pondělí 5. září, do pátku 9. září je třeba ladit vysílání stanice v herním čase 6-18. Jakmile v éteru zazní výherní signál (song Barcelona od Freddie Mercuryho and Montserrat Caballe), je třeba zaslat registrační SMS ve tvaru B na číslo 900 11 20 (cena SMS je 20 Kč).

AKTUÁLNĚ: Šéfkou Evropy 2 je Jitka Augustinová, střídá Petra Vladyku

Výherní SMS se stane ta, která přijde do Evropy 2 jako tisící v pořadí. Moderátor se autorovi zprávy musí dovolat do třiceti sekund po ukončení herního kola. „Jsem nadšená, že se Evropě 2 podařilo sehnat vstupenky pro posluchače. Dáváme jim tak jedinečnou možnost účastnit se zápasu, který je nejenom pro fotbalové fandy vrcholným společenským zážitkem letošní sezóny, “ komentuje aktuální soutěž Jitka Augustinová, programová ředitelka rádia Evropa 2. V každém herním dni proběhnou 4 samostatná herní kola. V každém herním kole jsou výhrou 2 vstupenky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: