E2 rozjela soutěž o Marešovo Ferrari

e2_ferari

Evropa 2 spouští soutěž o exkluzivní výhru – Ferrari 360 Modena od moderátora Leoše Mareše. Unikátní soutěžní koncept se koná v České i Slovenské republice.

Automobil Ferrari 360 Modena, které osobně vlastnil Leoš Mareš, může vyhrát jeden z posluchačů Evropy 2. Od 9. května musí posluchači sledovat vysílání a web rádia Evropa 2 (www.evropa2.cz) a registrovat se pomocí SMS. V jejím tvaru musí posluchači uvést odpověď na otázku vyhlášenou moderátorem ve vysílání. Tvar SMS zní F (mezera) A / B (záleží na správné odpovědi) a krátkou zprávu musí soutěžící odeslat na číslo 900 11 20 (cena SMS je 20 Kč). Obyvatelé v SR posílají SMS ve tvaru FER (mezera) A / B na číslo 6666.

PSALI JSME: I negativní reklama se počítá. V Lagardere si to uvědomují

Na základě došlých registračních SMS určí Evropa 2 dne 24. června ta telefonní čísla, která splnila podmínky a došla s pořadovým číslem 1000, 2000, … Tato telefonní čísla postupují do druhého kola. Dnes 27. června v době 6:00 až 8:30 v Ranní show v ČR (a ZOO – ráno na Europe 2) vyhlásí moderátor vědomostní otázku pro postup do 3. kola, kam postupuje každý druhý účastník. V čase 8:30-9:00 kontaktuje moderátor to číslo, které se do 3. kola registrovalo jako první. Pokud přijme účastník hovor do 30 sekund a zodpoví finálovou otázku, získává hlavní výhru. Postup se opakuje do doby, než udělí Evropa 2 výhru.

Z ARCHIVU: Moderátor E2 vsadil svou výplatu

e2_mares_ferrari

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .