E2 a Motomail dávají auto, přichází i Ježíšek

e2_autpNa vlnách Evropy 2 se aktuálně hraje o několik zajímavých cen. Největším lákadlem je automobil, který stanice nabízí společně s Motomailem. Začala se i první předvánoční akce Evropy 2 a přibylo nové webové rádio.

Od pondělí 8. listopadu se mohou všichni registrovaní uživatelé služby Motomail (alias „Facebook pro řidiče„) zapojit do soutěže o „vytuněné“ auto Ford Fiesta. Jakmile posluchač uslyší ve vysílání Evropy 2 čtyři výherní songy ve správném pořadí, musí se dovolat jako třetí na čístlo 257 400 888.

SELF-PROMOTION: SOUTĚŽ O FORD S MOTOMAILEM A E2

Pokud nebude zaregistrován přes službu Motomail, bere moderátor náhradníka. Posledním krokem je správně zodpovědět soutěžní otázku. Výherními songy jsou Flo Rida – Club Can’t Handle Me, OneRepublic – Apologize, Rihanna – Don’t Stop The Music, Dido – Here With Me. Více informací a ukázky soutěžních písní najdete na webu Evropy 2.

K TÉMATU: Lagardere spouští “Facebook” pro řidiče – Motomail

Až do 23. prosince probíhá další soutěž. Přes speciální webový formulář na stránkách Evropy 2 zasílají posluchači „ztřeštěná“ videa z oslav a večírků. Od 29. listopadu do 23. prosince pak porota Evropy 2 vybere vždy 4 nejpodařenější zaslaná v pásmu 9-20 hodin. Každé vybrané video porota ocení jednou z cen, autorovi se ale musí dovolat, ten si pak může vybrat z adventního virtuálního kalendáře.

SELF-PROMOTION: NATOČ SVOJI KALBU – JEŽÍŠEK 2010

Evropa 2 pokračuje v živých eventech. Po koncertu Chinaski mohli posluchači v sobotu 6. listopadu naladit živý přenos z velkolepé akce Transmission. Kvůli této akci vzniklo i nové  stejnojmenné webové rádio, které je stále k dispozici na webu Evropy 2.

SELF-PROMOTION: TRANSMISSION 2010 NA EVROPĚ 2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .