Dům pro celou rodinu u Impulsových

impulsoviPosluchači Rádia Impuls se už nyní mohou registrovat do dalšího kola soutěže Haló, tady Impulsovi. Tentokrát se v závěru dozvíme, kdo získá „dům pro celou rodinu“.

Ranní soutěž Haló, tady Impulsovi startuje 14. března ve stejnojmenné ranní show. Od 21. února se mohou posluchači Rádia Impuls hlásit pomocí SMS ve tvaru IMPULSOVI (mezera) PŘÍJMENÍ (mezera) TELEFONNÍ ČÍSLO na číslo 900 22 30 (cena SMS je 30 Kč), alternativou je  internetový formulář.

NENECHTE SI UJÍT: Impuls osvěžil skladbu hodiny, chystá novinky

Hra „Haló, tady Impulsovi“ má stejná pravidla, každé ráno moderátoři Rádia Impuls zavolají jednomu vylosovanému soutěžícímu. Ten se musí ohlásit bez zaváhání heslem „Haló, tady Impulsovi„. Přihlásí-li se správně, získá částku, která je v banku (základní částka je 10 tisíc Kč). Dvojnásobek vyplatí moderátoři v případě, že odpoví správně na doplňující otázku. 30. června pak vyberou moderátoři jednoho vítěze, který získá rodinný dům v hodnotě 2,5 milionu korun s celkovou plochou 121,33 m2. Více informací na webu Rádia Impuls.

PSALI JSME: Impulsovi dnes darují milion

V minulosti Rádio Impuls rozdalo milion korun či byt. Aktuálně probíhá kampaň „Vyměňte si úsměv s Rádiem Impuls„, v tisku a na venkovních plochách najdete několik verzí této akce, stanice v ní prezentuje dvě rozdílné postavy (osoba či zvíře) jejich tváře jsou slepeny ze dvou jedinců. 

 impuls_usmev_noviny_vyrez

Nová kampaň Rádia Impuls je k vidění na bilboardech, najdete ji i v tisku. Pro náhled klikněte zde.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .