Doňa Mimoňa se vrací do rádií

dona_mimonaPROGRAM VYSÍLÁNÍ UVNITŘDon Seladon, Vedro Gonzáles, Chuan Perveréz a zejména Doňa Mimoňa, členové venezuelské mafie se vrací do vysílání českých rádií.

Od začátku dubna se do českého éteru vrací populární radionovela Doňa Mimoňa, v roce 2008 ji česká rádia ukončila, přesto se nyní příběhy dostanou do programu hned tří rádií v FM pásmu. Hned 1. dubna spustilo formát Ethno Radio a Rádio Egrensis, už v pondělí 4. dubna se seriál usadil ve vysílání Rádia Haná Olomoucko s programem SkyRock. O zařazení do vysílání jednají autoři také s ostravským rádia Helax.

SELF-PROMOTION: Rádio Egrensis, Ethno Radio, Rádio Haná

Radionovela Doňa Mimoňa líčí příběhy mafiánské rodiny z Venezuely. V příbězích naráží na události probíhající v České republice a v programu se často objevují i prvky parodie. Program nadále vysílá internetové taneční rádio SeeJay, tvůrci mají za sebou rovněž vydání CD The Best of. Více informací najdete na www.donamimona.cz. Program byl vysílán v minulosti právě na Rádiu Egrensis, Rádiu Haná, Bonton Rádiu DeeJay nebo Rádiu Metuje a sklízel poměrně velké úspěchy.

dona_mimona_program

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .