Den svobody ve znamení Lady Gaga

tipy_1711Jak všichni víte, ve středu 17. listopadu je státní svátek „Den boje za svobodu a demokracii„. Některá komerční rádia přináší posluchačům speciál Lady Gaga.

V programu veřejnoprávních rádií najdeme několik dokumentů a rozhovorů vztahujících se k 17. listopadu. Hostem Radiožurnálu v 10:05 bude novinář Adam Drda a Karel Strachota, ředitel projektu Příběhy bezpráví. Druhý program Praha odvysílá druhou část dokumentu Sametový pátek sedmnáctého (16:05). Bohatý program plánují i regionální programy Českého rozhlasu.

Rádio Haná, Hitrádia a Rádio Krokodýl plánují na zítřejší den Speciál Lady Gaga. Pocelý den se mohou posluchači těšit na písničky právě od této interpretky. Kromě největších hitů nebudou chybět pikantní informace a ve večerních hodinách je naplánován živý koncert Lagy Gaga.

Free Radio 107 FM oslaví „Den svobody“ příznačně.  Posluchači v minulých dnech posílali hudební tipy, mimo jiné i Michala Davida, který se v playlistu běžně nevyskytuje. Právě dnešní playlist vytvořili sami posluchači.

PDF DOKUMENT: PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV K 17. 11. 2010

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .