Další pípa a kytara od Metallicy jedině na Beatu

beatlogomaleAUDIO UVNITŘRádio Beat zve posluchače na tradiční rockovou pípu a v neděli jim dá možnost vyhrát pravou kytaru od Metallicy.

V sobotu 24. července se koná rocková pípa Rádia Beat a opět hned na dvou místech najednou. V Praze bude vaším průvodcem moderátor Vladimír Vlach, najdete jej na zahradě Beatu (Římanská ulice 3), v Liberci (restaurace Tatáž Pakáž, Frýdlantská ulice) se pak těšte na Jana Hamerníka. Začátek akce je naplánován na 19:00. Dovolujeme si upozornit, že od začátku léta je nutné prokázat se u vstupu pozvánkou, tzv. „pípenkou“. Najdete ji na webu Rádia Beat. Pivo dodává pivovar Svijany, v Liberci navíc ochutnáte potraviny oceněnou značkou Klasa.

SELF-PROMOTION: ROCKOVÁ PÍPA RÁDIA BEAT

Legendární Gibson Les Paul dorazil. Kytaru podepsali všichni členové kapely Metalica na festivalu Sonisphere 19. června,“ uvádí Rádio Beat na webu. Už ve středu jsme vás informovali, že ji budete moci vyhrát už tuto neděli 25. července v pořadu Hard and Heavy. Kulturní pořad „věnující se extrémním směrům“ je vysílán každou neděli v 20:00, program končí úderem půlnoci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .