ČRo Region zve na Hradozámecké léto

region_stcStředočeské vysílání ČRo Region zve posluchače na několik letních programových novinek. Hlavními taháky jsou Hradozámecké léto, Letní putování za vínem a Chalupáři.

Jan Rosák se sommelierem Zdeňkem Reimannem provedou posluchače historií a správným servírováním vína, nabídnou však také zajímavosti o vinařských oblastech a to vždy v pondělí ve 14:00 na ČRo Region – střední Čechy.

REGIONY: Prázdninové soutěže ČRo Olomouc a Ostrava

Ve stejnou hodinu ve středu startuje obnovená premiéra cyklu Chalupáři. „Přestože poprvé zazněl v éteru před více než třiceti lety, jsou glosy známých osobností – mezi kterými nechybí například psychiatr Miroslav Plzák, režisér Zdeněk Podskalský nebo malíř Adolf Born – pozoruhodně aktuální i v dnešní době,“ uvedl ČRo Region.

AKTUÁLNĚ: Divadelní hry, výlety nejen po Česku a klasická hudební představení

Každý týden v pátek pak ČRo Region od 14:00 zahájí Hradozámecké léto. Posluchači se budou moci seznámit s historií jedné ze středočeských památek. V sobotu pak navštíví danou lokaci též hradní hlídka, jejímž členem bude jeden z moderátorů ČRo Region (Naďa Konvalinková, MUDr. Kateřina Cajthamlová, Eduard Hrubeš nebo Jan Rosák) a posluchače provedou objektem.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .