ČRo Regina oslaví výročí s jmenovkyněmi

regina_mainlogoJe tomu už dvacet let, co bylo zahájeno vysílání ČRo Regina. V programu se objeví nový pořad, rozdávají se ceny a hledají se jmenovkyně.

Pražské regionální studio Českého rozhlasu přináší soutěž a novinky do svého programu. Nedělní čas 13:30 patří od března seriálu o lihovinách a destilátech s názvem Palírna, cyklus navazuje na předchozí seriály o pivu (Vyvalte sudy) a vínu(Červený a bílý).

V rámci programu Bezstarostná jízda mohou posluchači-řidiči informovat o aktuální dopravní situaci. Jako poděkování svým posluchačům rozdává ČRo Regina novou odměnu v podobě mobilního telefonu LG GT540. Ve spolupráci s Dopravním podnikem HMP byl vytvořen filmový spot na podporu pořadu a cestování bez aut.

Z ARCHIVU: Podzim na Regině: Cizojazyčné zprávy a Divadlo NOC EXTRA

V neposlední řadě se věnujme akci spojené právě s 20. výročím ČRo Regina. Studio Regina vyzívá všechny jmenovkyně, které v roce 2011 slaví druhé kulatiny. Pokud se jmenujete Regina a narodily jste se v roce 1991, můžete se ozvat na e-mail daniela.medkova@rozhlas.cz

Autor článku:

Komentáře (3)

    1. Jose

      Dříve především byla REGINA stanicí STŘEDOČESKÉHO KRAJE !!! A to jak na 100,7 tak na 92,6 současně. Ovšem potom vyšel ten blbý politický zákon, že všude musí být krajské studio. A protože je PRAHA chápána jako kraj, tak byla REGINA Středočeskému kraji odebrána a byla přidělena PRAZE, také měla název REGINA PRAHA a nikoli pouze REGINA. A pro Středočeský kraj byl vymyšlený idiotismus REGION Středočeský kraj. Aby byl vytvořen, co největší bordel, byl vytvořen ještě i Region Vysočina. Region Středočeský kraj pak jediný je na satelitu ASTRA k vůli distribuci signálu, ale ostatní regiony jako BRNO, OSTRAVA, PLZEŃ, HRADEC KRÁLOVÉ atd. tam do dnešního dne NEJSOU !!! Pak dostalo 100,7 opravdu ČRo 4 Wave. Pak z něj bylo vyhnáno a ukradeno mu číslo 4. A dnes je tam zcela nesmyslně právě onen REGION Středočeský kraj. Takto šíbrovali i s jinými regionálkami. Např. s Hradcem Králové, který chodíl krásně ze 100,1 nebo 101,9 ale i s Ústím nad Labem, kde dnes působí další produkt šílenců s otřesným názvem SEVER, zatím co původní řádný název Ústí nad Labem, byl zlikvidován atd.

    2. Jose

      Mimochodem za všemi neduhami ČRo hledej nejen Radu ČRo, ale i Asociaci soukromých provozovatelů rozhlasového vysílání. Jsou jedny Vratislavice nad Nisou lidově Vraťák. A tam je jedna frekvence 100,6 a na ní se roky dralo jakési Hitrádio FM tehdy ještě Hitrádio Crystal, od jisté firmy Media Bohemia. A vždy jim to zamítl ČTÚ, právě proto, že by to kolidovalo se 100,7 z Cukráku. A ve chvilce, kdy vykopli WAVE z FM. Do pár dnů to Hitrádio FM mělo od RRTV přiklepnuto a už z toho vesele jede pro Liberecko. Takže v této chvíli stejně již není možné 100,7 pustit ani REGINU ani WAVE v tom rozsahu a dosahu jaký to mělo / Wave jsem chytil až ve Šluknově/ a jen tam prostě bublá REGION pro nějaké okolní vísky.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .