ČRo Regina láká na Pestré filmové léto a rozhovory

regina_mainlogoAUDIO UVNITŘ – Za mediální podpory ČRo Regina se letos koná další filmové léto, uslyšíte i výběr nejzajímavějších rozhovorů z pořadu Až na dřeň. Při poslechu vás nemine ani Sen letní noci.

Především pro milovníky českých a zahraničních filmů pokračuje pestré Pražské filmové léto. Tato akce se letos koná díky spojení tří tradičních pořadatelů promítání pod širým nebem. Až do 29. srpna se na různých místech Prahy koná asi sedmdesát představení v rámci putování kinobusu, představení jsou volně přístupná. Dalších zhruba sedmdesát projekcí můžete zhlédnout snímky v letním kině ČRo Regina až do 4. září. Nesmí ani chybět letní kino Občanská plovárna. Kompletní přehled najdete na webu ČRo Regina.

SELF-PROMOTION: PESTRÉ FILMOVÉ LÉTO (ČRO REGINA)

Rozhovory se známými osobnosti uslyšíte i o prázdninách, ČRo Regina vysílá vždy v neděli po desátého hodině dopolední nejzajímavější díly pořadu Až na dřeň. Dozvíte se, co se „ukrývá pod povrchem, co je těší a co trápí„.

Už dnes můžete navíc prožít Sen letní noci, od 19:30 se na pontonu uprostřed Vltavy u Střeleckého ostrava koná vystoupení orchestru Gorana Bregoviče Svatební  a pohřební orchestr. Vůbec poprvé máte možnost poslouchat koncert v přímém přenosu Českého rozhlasu Regina. Šéfredaktor ČRo Regina 92,6FM Karel Zajíc uvedl: „Nejvíce obav máme z toho, že i ukotvený ponton se bude na řece přeci jen hýbat. A to jsou momenty, kdy může dojít ke ztrátě signálu.“

LÉTO S ČESKÝM ROZHLASEM:
ČRo Pardubice v létě rozkvete
Léto plné čtení a humoru na ČRo Olomouc
Velká letní hra se rozbíhá na vlnách ČRo Sever
Bohatý servis Radiožurnálu, letos ne však na Jadranu
Autorské čtení a Prázdniny u babičky na ČRo Brno
Vychutnejte si Pochoutkové léto s ČRo Region
Dramatizace, četby na pokračování či koncerty na Vltavě
Známí i neznámí na vlnách ČRo Hradec Králové
Nejen rady, ale i velká letní hra ve vysílání ČRo Plzeň

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .