ČRo Pardubice pozměňuje vysílací schéma

cro_pardubice_logoSvůj program obsadí regionální studio například poradnou či sportovními vzpomínkami.

V pondělí 7.září uvedl ČRo Pardubice nové programové schéma. S sebou přináší řadu drobných změn, tou největší jsou dvě novinky – tou první je odpolední Poradna, druhou pak cyklus Jak dnes žijí bývalí sportovci. Představme si nyní jednotlivé pořady.

Poradna se do éteru dostane vždy ve všení dny v 14:15. Bližší informace nám sdělil Radim Jelínek, manažer marketingu a PR pardubického rozhlasu,: „V pondělí, ve středu a v pátek se věnujeme zdravotním problémům. Na posluchačské dotazy, které mohou být i anonymní, odpovídají renomovaní lékaři, specialisté v daném oboru. Úterý a čtvrtek jsou vyhrazeny spotřebitelským tématům a problémy s nepoctivými obchodníky pomáhají posluchačům řešit právníci, zástupci obchodní inspekce či soudní znalci.“

Každé úterý od 17:00 začíná hodina věnovaná cyklu Jak dnes žijí bývalí sportovci. O sportovních legendách se posluchači dozví, čím se dnes živí a co dělají. Zajímat se moderátoři budou i o, zda o svých sportovních zážitcích na úspěchy přemýšlejí s nostalgií či hořkostí. Podrobnosti opět přidává Radim Jelínek: „Každý člověk, se kterým si v pořadu povídáme, má spojitost s naším regionem – s východními Čechami. V prvním díle seriálu jsme se tak dozvěděli, že bývalý diskař Imrich Bugár si v malebné vesničce Kunětice poblíž Pardubic rekonstruuje chalupu.“ V dalších dílech se objeví například tenistka Eva Zálabská, hokejista Evžen Musil ml., atletka Jarmila Kratochvílová, basketbalista Jaroslav Kantůrek nebo kanoista Josef Doktor (otec Martina Doktora).

Programové schéma ČRo Pardubice prošlo i dalšími, spíše kosmetickými, změnami. Do vysílání se vrací i ty pořady, které měly letní pauzu. Jedná se například o středeční talkshow Kavárna pod střechou či čtvrteční hokejový magazín Hokej speciál. V polovině října se do programu dostává i projekt Osobnost kraje, více jsme psali v aktualitě ČRo Pardubice hledá osobnost kraje.

Co chystají další stanice Českého rozhlasu?
Podzim ve vysílání ČRo Brno
Podzim ve vysílání ČRo Radio Wave
Programové tipy ČRo 3 – Vltava
Podzim ve vysílání ČRo Ostrava
ČRo Region oslaví v Poděbradech narozeniny
ČRo Pardubice hledá osobnost kraje

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .