ČRo Olomouc startuje jaro nejen s novým programem

cro_olomoucV pondělí 21. března v 5:00 odstartoval novým program na vlnách ČRo Olomouc. Kromě novinek ve schématu stanice uslyšíme novou zvukovou grafiku.

Dobré ráno s ČRo Olomouc v čase 5-8 nabídne informace nutné při vstupu do nového dne. Dopolední proud bude nově nabízet více rubrik zaměřující se na kontakt, posluchače chce olomoucké studio oslovit rubrikami „Jak se máte?„, „Co bude dnes dobrého?„, „Co plánujete?“ a lidé si navíc mohou posílat písničky na přání. Chybět nemají ani humorné rubriky. V programu zůstávají oblíbené formáty Životopisy, pohlednice Od Pradědu na Hanou, Němí svědci historie i jazykové okénko Okolo češtiny. Dopoledne dále uslyšíme pondělní Dobrou radu (odborník odpovídá na dotazy posluchačů), úterní magazín Přímo z místa a středeční Kraj na dlani.

ZAJÍMAVOST: Pohled do zákulisí – působivý Poslechový večer ČRo Olomouc

Největší změnou odpoledne je prodloužení speciálu Starý pecky na celou hodinu (16-17). Večerní vysílání ČRo Olomouc startuje v 18:30, Radiobazar zprostředkuje mimo jiné nabídku pracovních příležitostí. „Máme zájem být veselejší, svěžejší a hlavně přívětivější k posluchačům,“ hodnotí změny šéfredaktor ČRo Olomouc Pavel Dostál. Víkend servíruje Neděli s Jiřinkou (9:00) nebo Pověsti z hor a hradních cimbuří, které nahradí Pohádku na dobré ráno.

PSALI JSME: Amatérské soubory v cyklu „Aplaus!“ na ČRo Olomouc

Jaro přináší na vlny ČRo Olomouc novou zvukovou grafiku, již má na svědomí španělský rodák Lorenzo Cortéz: „Bude jistě zajímavé, jak se tento rodilý Španěl zhostil v grafice hlavního hudebního motivu stanice, který vychází z lidové hanácké písně Daleká, šeroká je cesta po Holomóc,“ doplňuje stanice v tiskové zprávě. Více informací vám přineseme v nejbližší době.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .