ČRo 2: Vánoce spoluvytvoří posluchači

cro2_praha_vanoceProgram ČRo 2 – Praha během vánočních svátků mohou vytvářet přímo posluchači, připravena je soutěž, pohádky, hry a písně na přání.

Od pondělí 29. listopadu mohou posluchači ČRo 2 – Praha soutěžit v akci „Vánoční dárek posluchačům aneb Šlágry na  ‚dvojce‘„, tu provází stejnojmenná internetová soutěž. Až do 24. prosince vybírají posluchači své tři nejoblíbenější písně, nabídka skrývá 60 songů. Hraje se o termosku, set nahrávek pořadu Toulky českou minulostí a Zlatou knihu pohádek. Více informací na webu ČRo 2 – Praha.

ČRo 2 – Praha připravil další dárky, posluchači mohou volit, jakou Hru na přání by rádi slyšeli na Štědrý den v 15:00. V nabídce jsou hry Ocelové město (podle vědeckofantastického románu Julese Verna), Bezhlavý jezdec (podle románu Thomase Mayna Redia s detektivní zápletkou) či Milionová bankovka (humorný příběh dle povídky Marka Twaina). Volit lze také mezi pohádkami, které odvysílá ČRo 2 – Praha 26. prosince ve 13:00. V tento den uslyšíme jednu z pohádek – Pastýřka a kominíček, Bajaja a Bleděmodrý Petr. Více informací opět na webu ČRo 2 – Praha.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .